راهنمای استفاده | کارساز چطور کار می‌کند؟

استفاده از کارساز بسیار آسان است. دریافت خدمات مشاوره از کارساز در ۵ مرحله تعریف شده است. طی این مراحل کمتر از چند دقیقه از شما زمان می‌برد. در ادامه با این مراحل آشنا شوید.

کارساز چطور کار می‌کند؟

مشاور خود را انتخاب کنید

برای بهره‌مندی از سرویس مشاوره شغلی و یا تجاری، ابتدا باید مشاور خود را انتخاب کنید. برای پیدا کردن مشاور مناسب خود سه روش پیش روی شماست: جستجو در سایت، ابزار انتخاب مشاور و تماس با پشتیبانی

بسته مشاوره را انتخاب کنید

پس از انتخاب مشاور باید یکی از بسته‌های مشاوره شغلی و یا تجاری را انتخاب کنید.بسته به نیاز خود، یکی از بسته‌های پایه (یک جلسه) یا پیشرفته (سه جلسه) را انتخاب کرده و سفارشتان را ثبت کنید. آشنایی با بسته های مشاوره

زمان مشاوره را مشخص کنید

پس از ثبت سفارش خود، از طرف مشاور با شما برای هماهنگی زمان گفت‌وگو تماس گرفته خواهد شد. جلسه مشاوره به صورت آنلاین و از طریق یکی از ابزارهای چت تصویری نظیر گوگل میت یا اسکایپ انجام می‌شود.

مشورت بگیرید

پس از هماهنگی زمان و ابزار مشاوره، گفتگوی شما و مشاور در زمان مشخص انجام می‌شود. کارساز با هدف پاسداشت حریم خصوصی کاربران، در جلسه مشاوره حضور نداشته و از مفاد آن نیز مطلع نمی‌شود.

در نظرسنجی شرکت کنید

پس از اتمام جلسات مشاوره، پشتیبان کارساز با شما تماس گرفته و بازخوردتان را از کیفیت جلسه مشاوره جویا می‌شود. ما تلاش می‌کنیم با سنجش مستمر رضایت کاربران کارساز از خدمات دریافتی، کیفیت مشاوره را به شکل مستمر بهبود بخشیم.

تفاوت بسته های مشاوره

بسته‌های مشاوره شغلی برای افراد کارجو طراحی شده است. با تهیه‌ی هرکدام از بسته‌های مشاوره شغلی می‌توانید پیرامون موضوعات مختلف حرفه‌ای با مشاور گفتگو کنید. مهمترین تفاوت میان بسته‌ی پایه و پیشرفته تعداد جلسات آن است. در هر بسته/ جلسه می‌توانید بر اساس اولویت‌های خود با مشاور گفتگو کنید.

اگر برای کسب‌وکار خود به مشاوره نیازمندید، باید از بسته‌های «مشاوره تجاری» استفاده کنید.

امکانبسته پایهبسته پیشرفته

مشاوره مسیر شغلی

مشاوره مهارتی

بازبینی رزومه و لینکدین

مشاوره مصاحبه استخدامی

تعداد جلسات (۴۵ دقیقه‌ای)
یکسه

برای تهیه بسته مشاوره شغلی، پس از مراجعه به پروفایل مشاور آن‌را انتخاب کنید.

بسته‌های مشاوره تجاری برای دریافت خدمات مشاوره کسب‌وکار تعریف شده است. اگر برای کسب‌وکار خود به مشاوره نیاز دارید، می‌توانید ماحسب نیاز خود یکی از بسته‌های مشخص شده را تهیه کنید. مهمترین تفاوت بسته پایه و پیشرفته، تعداد جلساتی است که می‌توانید از کمک مشاور بهره بگیرید. موضوعات مورد بحث بسته به اولویت و انتخاب شما مشخص خواهد شد.

امکانبسته پایهبسته پیشرفته

مشاوره عمومی

تحلیل اطلاعات و مستندات

تدوین راه‌حل و فرایند

تعداد جلسات (۴۵ دقیقه‌ای)
یکسه

برای تهیه بسته مشاوره تجاری، پس از مراجعه به پروفایل مشاور آن‌را انتخاب کنید.

امتیاز بدهید!