پرسش‌های متداول

اگر تا کنون از خدمات مشاوره شغلی یا تجاری بهره نبرده‌اید، ممکن است سوالات متعددی برای‌تان پیش آمده باشد. در این برگه تلاش می‌کنیم به عمده‌ی سوالات و پرسش‌های متداول در این حوزه پاسخ دهیم. پس اگر در بخش‌های دیگر کارساز نتوانستید پاسخ به پرسش‌های احتمالی خود را بیابید، احتمالا می‌توانید با مرور این صفحه به پاسخ مد نظر خود دست یابید.

پرسش‌های متداول درباره‌ی کارساز

کارساز چیست؟

کارساز پلفترم انتخاب مشاوره آنلاین است. ما با کمک متخصصان حرفه‌ای در حوزه‌های مختلف، امکان دریافت وقت مشاوره آنلاین را برای کاربران فراهم ساخته‌ایم. مشاوره شغلی، تجاری و یا تحصیلی به صورت مستقیم با مشاور منتخب شما انجام می‌شود.

چه تفاوتی بین مشاوره شغلی و تجاری وجود دارد؟

مشاوره شغلی محدود به اشخاص حقیقی است که می‌خواهد مسیر شغلی خود را بازبینی، بازطراحی و یا تعریف کنند. در مشاوره شغلی می‌توانید درباره‌ی مسیر حرفه‌ای خود را مشاور گفت‌وگو کنید. مشاوره تجاری مربوط به اشخاص حقوقی (شرکت‌ها و کسب‌وکارها) است و در حوزه‌های مختلف حرفه‌ای قابل استفاده خواهد بود.

تعیین زمان مشاوره و نحوه انجامش چگونه است؟

پس از انتخاب مشاور و تعیین بسته مشاوره مورد نظر و پرداخت هزینه‌ی آن،‌در کمتر از ۲۴ ساعت از طرف مشاور با شما تماس گرفته شده و زمان و شیوه‌ی گفت‌وگو تعیین می‌شود. گفتگو و مشاوره به صورت آنلاین انجام می‌شود.

چرا هزینه مشاوره شغلی و تجاری در بین مشاوران مختلف است؟

تعیین هزینه مشاوره به پارامترهای مختلفی نظیر حوزه مشاوره و تجربه‌ی مشاور بستگی دارد. به طور کلی، ما تلاش کرده‌ایم تا قیمت مشاوره شغلی و تجاری را تا حد زیادی استاندارد کنیم و تفاوت را به حداقل برسانیم.

پرسش‌های متداول درباره‌ی مشاوره آنلاین

من تا کنون مشاوره آنلاین را تجربه نکرده‌ام. چطور مطمئن شوم که برایم مفید است؟

مشاوره آنلاین تفاوت چندانی با مشاوره حضوری ندارد. در مشاوره آنلاین شما از طریق یک پلفترم گفت‌وگوی آنلاین (نظیر گوگل میت) با مشاور خود گفت‌وگو کرده و سوالات خود را مطرح می‌کنید. مشاوره شغلی، تجاری و یا تحصیلی، روشی کم‌هزینه و مطمئن برای یافتن پاسخ به پرسش‌های تخصصی ماست. اگر در مسیر حرفه‌ای خود با سوالاتی مواجه شدید یا در کسب‌وکارتان به راهنمایی فردی خبره نیازمندید، مشاوره آنلاین را امتحان کنید. شما می‌توانید با انتخاب و خرید بسته‌های پایه در مشاوره، ریسک خود را کاهش دهید.

از کجا بفهمم که کدام مشاور آنلاین بیشتر برای من مناسب است؟

ما تلاش کردیم تا در صفحه‌ی اختصاصی هر مشاور، اطلاعات کاملی از او درج کنیم. مهارت‌ها، تجارب کاری، حوزه‌های تخصصی و.. می‌تواند به شما چشم‌انداز مناسبی برای انتخاب مشاور آنلاین ارائه کنید. همچنین اگر نتوانستید از طریق اطلاعات مشاوران به انتخاب برسید، می‌توانید از طریق بخش «تماس با ما» از کارشناسان کارساز کمک بگیرید.

در چه موضوعاتی می‌توانم از مشاور شغلی کمک بگیرم؟

بسته به حوزه مشاوره مد نظر خود، می‌توانید سوالات پیشنهادی را در صفحه‌ی مربوطه مشاهده کنید. به طور کلی، بر اساس مسائلی که در کسب‌وکار با آن مواجه هستید و بررسی تجارب و مهارت‌های مشاور می‌توانید سوالات خود را مطرح کنید.

پرسش‌های متداول درباره‌ی مشاوره شغلی

مشاوره شغلی چه فایده ای دارد؟

اگر در آستانه مسیر شغلی قرار دارید، به شما کمک می‌کند که انتخاب بهتری برای مسیر حرفه‌ای‌تان داشته باشد. همچنین اگر در میانه‌های مسیر شغلی خود هستید، گفتگو با یک متخصص در همان حوزه کمک می‌کند که روند رشد حرفه‌ای را سریع‌تر بپیمایید.

چگونه مشاور شغلی مناسب خود را پیدا کنم؟

بسته به این‌که در چه حوزه‌ای فعال هستید، چندسال تجربه دارید و چه اهدافی برای آینده‌ی حرفه‌ای خود در نظر گرفته‌اید، می‌توانید از بین مشاوران مختلف کارساز یکی را انتخاب کنید. توجه داشته باشید که مشاور شغلی بناست تا به شما در انتخاب بهتر مسیر کمک کند و از تجارب خود در اختیارتان قرار دهد. در نهایت، این شما هستید که باید از کمک او نهایت استفاده را ببرید.

چه سوالاتی را در جلسه مشاوره شغلی مطرح کنم؟

در صفحه مشاوره شغلی، فهرستی از سوالات پیشنهادی آورده شده است که بسته به ایده‌آل خود می‌توانید از میان آن‌ها سوالات اصلی خود را انتخاب کنید.همچنین، معمولا مشاوران شغلی در ابتدای جلسه سوالات بنیادین را طرح کرده و مسیر گفتگو را فراهم می‌کنند.


اگر پاسخ به سوال خود را در صفحه‌ پرسش‌های متداول پیدا نکردید، می‌توانید از طریق بخش پشتیبانی و یا تماس با ما آن‌را طرح کنید. در کوتاه‌ترین زمان ممکن به شما پاسخ خواهیم داد.

امتیاز بدهید!