مشاوره کسب و کار

مدیران عامل، هرروز را با چالشی تازه آغاز می‌کنند. گاهی تعارضی در کسب و کار پدید می‌آید و گاهی باید خود را با تغییراتی پیش‌بینی نشده آماده کنند. فضای کسب و کار، مدام و مدام در حال تغییر است و رقابت در همه‌ی عرصه‌ها با سرعت زیادی افزایش پیدا می‌کند. پُر بی‌راه نیست اگر بگوییم، بهره‌گیری از مشاوره کسب و کار در حوزه‌های مختلف، دیگر نه یک «امکان» که یک «الزام» است. واقعیت آن است که، هیچ سازمانی نمی‌تواند در همه‌ی حوزه‌ها، نیروهای متخصصی و متبحری را درون سازمان گردآوری کند. مشاوره کسب و کار این امکان را فراهم می‌کند که از تجربه، بینش و تخصص افرادی شاغل در کسب‌وکارهای دیگر، استفاده کنیم.

حوزه‌های مشاوره کسب و کار

در حال حاضر در کارساز، مشاوران متخصصی در بیش از ۷ حوزه‌ی مختلف آماده‌ی همراهی و همکاری با شما هستند. بسته به اولویت‌های کسب‌وکار خود، می‌توانید مشاور مورد نظر خود را از گروه‌های زیر پیدا کنید.

پرسش های متداول مشاوره کسب و کار

چه زمانی باید به مشاور کسب و کار مراجعه کنیم؟

مشاوره کسب و کار دامنه‌ی وسیعی دارد. از استراتژی و بازاریابی تا منابع انسانی و حقوقی، هرکدام حوزه‌هایی تخصصی و متفاوت‌اند که بسته به ابعاد سازمان و نوع کسب‌وکار می‌تواند در موقعیت‌های مختلفی به هرکدام نیاز پیدا کرد. به طور کلی، بهتر آن است پیش از آن‌که «مساله» به «بحران» بدل شود، در هر کدام از حوزه‌های تخصصی از کمک یک مشاور متخصص بهره برد.

هزینه مشاوره کسب و کار چقدر است؟

هزینه مشاوره کسب و کار بسته به حوزه مشاوره، تجارت مشاور و برخی پارامترهای دیگر متفاوت است. در حال حاضر در کارساز، هزینه هر جلسه مشاوره آنلاین تخصصی عددی بین ششصد هزار تا دو میلیون تومان است.

چگونه از مناسب بودن مشاور انتخابی اطمینان حاصل کنیم؟

در صفحه پروفایل هر مشاور، اطلاعات کاملی از سوابق کاری ایشان و همچنین مهارت‌هایشان آورده شده است. اگر در انتخاب مشاور به کمک نیاز دارید، می‌توانید از پشتیبانان کارساز بخواهید تا بر اساس نیازتان بهترین مشاور را به شما پیشنهاد کنند.

۵/۵ - (۲ امتیاز)