درباره کارساز

درباره کارساز

احتمالا برای همه‌ی ما، موقعیت‌های مختلفی پدید آمده که در آن به کمک، مشورت و هم‌فکری با فردی متخصص را احساس کردیم. ممکن است هنگام یک تصمیم حرفه‌ای، به بازخوردی تخصصی نیاز پیدا کرده باشیم و یا در یک بزنگاه تاریخی، لازم بدانیم که از برداشت و خوانشِ فردی دیگر از آن وضعیت مطلع شویم.

چه در ساحت زندگی شخصی و چه حرفه‌ای، نیاز به مشاوره گرفتن از افراد مجرب و متخصص قابل انکار نیست. همواره می‌توان تصمیمات بهتری گرفت، حرکت‌های بهتری داشت و اثرگذاری بیشتری داشت. دریافت مشاوره تخصصی از افراد حاذق می‌تواند کیفیت کار و زندگی‌مان را ارتقا ددهد و از هزینه‌های بی‌جا در «آزمون و خطا» بکاهد. به تعبیری بهتر، با بهره‌گیری از مشاورانی امین و کاردان می‌توان هزینه‌ی کمتری را برای تجربه‌کردن بپردازیم و از دانش و مهارت دیگران در زمانی کوتاه‌تر بهره‌مند شویم.

کارساز پلتفرم انتخاب و دریافت مشاوره شغلی و حرفه‌ای است و به شما کمک می‌کند که ماحسب نیاز و انتظار خود، مشاوری کاردان، متخصص و باتجربه را پیدا کنید. مشاوران کارساز جملگی در کار و حرفه‌ی خود دارای تخصص کافی و تجربه‌ی کاری قابل توجه‌اند و همین مهم کمک می‌کند که یافتن مشاوری کارآزموده ساده‌تر شود.

در هر حوزه، به همراه‌سازی چند مشاور اکتفا کردیم و به‌جای تمرکز بر تعدد مشاوران، تلاش کردیم گزینه‌هایی محدود اما حرفه‌ای را در کارساز گرد هم آوریم. در صفحه‌ی اختصاصی هر مشاور می‌تواند با تجارب و تخصص‌های او بیشتر آشنا شوید.

کارساز برای کسب‌وکارها

دریافت خدمات مشاوره در کارساز در دو سطح تعریف شده است. در سطح نخست، صاحبان کسب‌وکار می‌توانند با مشاوران در خصوص موضوعات تجاری گفت‌وگو کنند. همینک در کارگاه بیش از هفت حوزه‌ی مشاوره شامل منابع انسانی، مدیریت، مالی و حقوقی و… تعریف شده است.

در جلسه مشاوره تجاری می‌توانید حول مسائل مختلف و اولویت‌های تعریف شده در آن حوزه با متخصص مشاور گفتگو کنید. بسته به نیاز خود می‌تواند بسته‌های پایه و یا حرفه‌ای مشاوره تجاری را تهیه کنید.

کارساز برای اشخاص

مشاوران کارساز، مشاوره شغلی نیز به متقاضیان حقیقی ارائه می‌کنند. اگر علاقه‌مند به بهبود مسیر شغلی خود هستید یا مایلید با نظارت یک متخصص مسیر کاری و حرفه‌ای خود را ادامه دهید، می‌توانید با فرد مورد نظر خود جلسات مشاوره شغلی رزرو کنید.

درباره کارساز

از زمستان سال ۱۳۹۹، پادکست کارگاه آغاز به‌کار کرد. در ابتدا بنا داشتیم تا در گفت‌وگو با متخصصان حوزه‌های مختلف، تصویر دقیق‌تری از واقعیت حرفه‌های گوناگون بسازیم و به افراد نوکارجو کمک کنیم که با شناخت بهتری، مسیر شغلی خود را انتخاب کنند. پس از مدتی، دریافتیم که حوزه منابع انسانی نیازمندی‌های متنوع‌تری دارد و می‌توان در طیف وسیع‌تری به خلق و توزیع محتوا پرداخت. این‌شد که از رفته‌رفته، دامنه‌ی فعالیت‌های کارگاه از یک پادکست فراتر رفت و طیف جامع‌تری از محتوا را در زیرشاخه‌های مختلف منابع انسانی و کار حرفه‌ای در بر گرفت.

به موازات، به این مهم نیز دست یافتیم که در کنار لزوم و اهمیت ترویج دانش آکادمیک و شفاهی در این حوزه، لازم است تا تجربه‌ی زیسته‌ی متخصصان نیز به نسل‌های جدید در بازار کار منتقل شد. کارساز این‌جاست تا این حلقه‌ی مفقوده را تکمیل کنید و به سهم خود، کمکی باشد که بین نسل‌های مختلف فعال در بازار ایران ارتباط بسازد.