مشاوره بازاریابی محتوایی

بازاریابی محتوایی یکی از موثرترین و کارآمدترین شیوه‌های بازاریابی و بازاریابی دیجیتال است. کمتر کسب‌وکاری را می‌توان پیدا کرد که از امکانات متعدد بازاریابی محتوایی نظیر سئو، شبکه‌های اجتماعی و… بهره‌مند نشوند. برای توسعه‌ی هرچه بیشتر آن در کسب‌وکار خود، مشاوره بازاریابی محتوایی با متخصصان این حوزه می‌تواند کمک‌رسان باشد. در جلسه مشاوره بازاریابی محتوایی می‌توانید

مشاوران بازاریابی محتوایی

چرا بازاریابی محتوایی؟

بازاریابی محتوایی یا همان کانتنت مارکتینگ (content marketing) در سال‌های اخیر، شتاب و رشدی دوچندان پیدا کرده. با ظهور و نفوذ شبکه‌های اجتماعی و موتورهای جستجو، دیگر تقریبا موضوعی نیست که نشود درباره‌اش محتوایی پیدا کرد. چه در اینستاگرام و یوتوب و چه در سطح وب، می‌توان درباره‌ی هر محصول و خدمتی محتوای ناب پیدا کرد. بازاریابی محتوایی درست در همین‌جا شکل گرفت: جایی که کسب‌وکارها بر اساس ترند و رفتار کاربران، تلاش کردند تا جایی برای خود و محصولات‌شان پیدا کنند …

بازاریابی محتوایی به زبان ساده یعنی استفاده از انواع محتوا در جذب مشتریان تازه. چه روی وب و چه شبکه‌های اجتماعی، می‌توان با خلق و توزیع محتوا، مخاطبان بی‌شماری را به سمت خود آورد و در کنار کسب‌وکار خود نگه داشت.

بر خلاف باقی شیوه‌های بازاریابی و تبلیغات، بازاریابی محتوایی بیشتر از جنس سرمایه‌گذاری است تا هزینه‌کرد. شما محتوایی را تولید و منتشر می‌کنید و به کمک آن، کاربرانی را جذب می‌کنید. آن محتوا تا همیشه برای شما و کسب‌وکارتان اثربخشی خواهد داشت. این در حالی‌ست که عمده‌ی شیوه‌های تبلیغاتی، پس از آن‌که زمان تبلیغات شما به سرآید، دیگر از آن کانال تبلیغاتی دست‌آوردی نخواهید داشت.

بازاریابی محتوایی، انواع و شیوه‌های مختلف دارد و همان‌طور که پیش‌تر عنوان شد، در سال‌های اخیر رشد چشمگیری داشته و به حوزه‌ای کاملا تخصصی بدل شده. این‌که بدانید (و انتخاب کنید) کدام شیوه از انواع روش‌های بازاریابی محتوایی برای شما کارآمد است و روی هر پلفترم (گوگل، اینستاگرام و…) چگونه باید حضور پیدا کنید، نیازمند بهره‌مندی از مشاوره بازاریابی محتوایی است.

توجه داشتید باشید که حضورِ صرف در شبکه‌های اجتماعی و یا تولید محتوا بدون هیچ خط مشخص و برنامه‌ای دقیق، حاصلی جز اتلاف زمان و بودجه ندارد. پس چه بهتر آن‌که پیش از هر عملی و صرف هر هزینه‌ای، از کمک و مشاوره متخصصان این امر کمک و بهره بگیرید.

حوزه های مشاوره بازاریابی محتوایی

بازاریابی محتوایی حوزه‌های و زیرشاخه‌های متعددی دارد. انتخاب زمین بازی کسب‌وکار شما در این حوزه، بدون مشورت با متخصصان بازاریابی محتوایی احتمالا خروجی جذابی نداشته باشد. پس شاید، بهتر آن باشد که در جلسه مشاوره بازاریابی محتوایی و در بین نخستین سوالاتی که طرح می‌کنید، این موضوع را بفهمید که کدام شاخه از بازاریابی محتوایی می‌تواند بیشترین اثربخشی را برای شما داشته باشد.

سئو (SEO) متحوا
سئو (SEO) متحوا
مشاوره بازاریابی محتوایی |‌ شبکه‌های اجتماعی
شبکه‌های اجتماعی
مشاوره تولید محتوا
مشاوره تولید محتوا
استراتژی محتوا
استراتژی محتوا
مشاوره بازاریابی محتوایی | ترویج محتوا (پروموشن)
ترویج محتوا (پروموشن)

مشاوره شغلی بازاریابی محتوایی

برای دریافت خدمات مشاوره شغلی با افراد متخصص در این حرفه می‌توانید با «تعرفه حمایتی» از طریق بخش زیر نسبت به انتخاب مشاور مورد نظر خود اقدام کرده و با ایشان گفت‌وگو داشته باشید. بهره‌مندی از خدمات مشاوره شغلی کمک می‌کند که مسیر شغلی بهتری را در پیش بگیرید و با کمک استفاده از تجارب متخصصان با سرعت بیشتری به پیشرفت شغلی دست یابید.

در جلسه مشاوره شغلی بازاریابی محتوایی می‌توانید بسته به سطح حرفه‌ای و کاری خود پیرامون طیف وسیعی از موضوعات با مشاور گفتگو کنید. موضوعات اصلی گفتگو با مشاوره شغلی را می‌توانید در ادامه ببینید.

بازبینی و اصلاح رزومه و لینکدین
بازبینی و اصلاح رزومه و لینکدین
آماده‌سازی برای مصاحبه استخدامی
آماده‌سازی برای مصاحبه استخدامی
راهنمای انتخاب مسیر شغلی
راهنمای انتخاب مسیر شغلی
امکان پیشنهاد فرصت کاری
امکان پیشنهاد فرصت کاری
توسعه شبکه ارتباطات حرفه ای
توسعه شبکه ارتباطات حرفه ای

برای آشنایی بیشتر با خدمات مشاوره شغلی کلیک کنید

پرسش های متداول مشاوره بازاریابی محتوایی

چه زمانی به مشاوره بازاریابی محتوایی نیاز داریم؟

بازاریابی محتوایی می‌تواند اهداف مختلفی را در حوزه‌ی بازاریابی محقق کند. برای اینکه تیم بازاریابی محتوایی بهینه‌ای داشته باشید و یا استراتژی درستی را در پیش بگیرید، می‌توانید از کمک مشاور محتوا کمک بگیرید.

هزینه مشاوره بازاریابی محتوایی چقدر است؟

هزینه مشاوره بازاریابی محتوایی بسته به تجربه و تخصص هر فرد متفاوت است. به طور میانگین هزینه هر جلسه مشاوره محتوا در کارساز عددی بین ۴۰۰ تا ۸۰۰ هزار تومان است.

چه سوالاتی در جلسه مشاوره بازاریابی محتوایی طرح کنیم؟

به واسطه‌ی تنوع و پیچیدگی موضوع بازاریابی محتوایی، طیف سوالاتی که می‌توان در جلسه مشاوره مطرح کرد بسیار وسیع است. بهتر آن است که ابتدا اهداف و یا مسائل اصلی خود را طرح کنید و سپس در جلسه با مشاور درباره‌ی مسائل با اولویت بالای‌تان گفتگو کنید.

امتیاز بدهید!