مشاوره مالی و حقوقی

واحدهای مالی و حقوقی، بخش‌هایی کلیدی و تعیین‌کننده در هر کسب‌وکاری هستند. بسیاری از بزرگترین کارآفرینان بر این باورند که مدیر مالی باید پیش از هر عضو دیگری در سازمان حضور پیدا کند تا بتواند ساختارهای مالی و حسابداری را تعریف کند. همچین نقش مسائل حقوقی نیز در مدیریت یک کسب‌وکار، قابل کتمان نیست. بهره‌مندی از خدمات مشاوره مالی و مشاوره حقوقی برای سازمان‌های کوچک و متوسط، کمک می‌کند که با کمک متخصصین این دو حوزه، ساختارهای پایه‌ای کسب‌وکار خود را مستحکم‌تر بنا کنند.

در کارساز تلاش کردیم تا با دعوت از متخصصانی کارکشته، امکان دریافت خدمات مشاوره حقوقی و مشاوره مالی را فراهم آوریم. در ادامه، علاوه بر آشنایی با متخصصان کارساز در این دو عرصه، توضیحات دقیق‌تری از خدمات مشاوره‌ای این بخش ارائه می‌کنیم.

مشاوران مالی و حقوقی

حوزه های مشاوره مالی و حقوقی

حوزه مشاوره مالی و مشاوره حقوقی بسته به ابعاد سازمان و نوع خدمات و محصولاتی که ارائه می‌کند می‌تواند تفاوت‌هایی داشته باشد. به طور کلی اما می‌توان زیربخش‌های زیر را در حوزه‌های مالی و حقوقی در نظر داشت.

مشاوره حسابداری | مشاوره مالی
مشاوره حسابداری
مشاوره امور مالیاتی | مشاوره مالی
مشاوره امور مالیاتی
مدیریت نقدیندگی
مدیریت نقدیندگی
ثبت برند و علائم تجاری | مشاوره حقوقی
ثبت برند و علائم تجاری
مشاوره قراردادها | مشاوره حقوقی
مشاوره قراردادها

مشاوره شغلی مالی و حقوقی

برای دریافت خدمات مشاوره شغلی با افراد متخصص در این حرفه می‌توانید با «تعرفه حمایتی» از طریق بخش زیر نسبت به انتخاب مشاور مورد نظر خود اقدام کرده و با ایشان گفت‌وگو داشته باشید. بهره‌مندی از خدمات مشاوره شغلی کمک می‌کند که مسیر شغلی بهتری را در پیش بگیرید و با کمک استفاده از تجارب متخصصان* با سرعت بیشتری به پیشرفت شغلی دست یابید.

در جلسه مشاوره شغلی فنی می‌توانید بسته به سطح حرفه‌ای و کاری خود پیرامون طیف وسیعی از موضوعات با مشاور مالی یا حقوقی گفتگو کنید. موضوعات اصلی گفتگو با مشاوره شغلی را می‌توانید در ادامه ببینید.

بازبینی و اصلاح رزومه و لینکدین
بازبینی و اصلاح رزومه و لینکدین
آماده‌سازی برای مصاحبه استخدامی
آماده‌سازی برای مصاحبه استخدامی
راهنمای انتخاب مسیر شغلی
راهنمای انتخاب مسیر شغلی
امکان پیشنهاد فرصت کاری
امکان پیشنهاد فرصت کاری
توسعه شبکه ارتباطات حرفه ای
توسعه شبکه ارتباطات حرفه ای

برای آشنایی بیشتر با خدمات مشاوره شغلی کلیک کنید

پرسش های متداول مشاوره حقوقی و مالی

چه زمانی به مشاوره مالی نیاز داریم؟

مشاوره مالی به شما کمک می‌کند که سازمانی با زیرساخت مستحکم داشته باشید. چه در زمانی که در آغاز مسیر ایجاد کسب‌وکار قرار دارید و چه موقعی که می‌خواهید وضع حسابداری سازمان خود را ارتقا دهید، می‌توانید از کمک مشاور مالی بهره بگیرید.

هزینه مشاوره حقوقی و مالی چقدر است؟

مشاوره مالی و مشاوره حقوقی از حوزه‌های خاص در صنعت مشاوره‌اند که در کنار دانش، تجربه‌ی فرد نیز از اهمیت بالایی برخوردار است. به همین علت، هزینه مشاوره کاملا بر اساس رزومه و سوابق فرد تعیین می‌شود.

چه سوالاتی در جلسه مشاوره مالی طرح کنیم؟

بسته به اینکه احیانا با چه مشکل و یا مساله‌ای مواجه باشید، شکل و جنس سوالاتی که می‌توانید در جلسه مشاوره مالی یا مشاوره حقوقی مطرح کنید متفاوت است. مطلوب آن است که پیش از جلسه، شرح دقیقی از مساله‌ی خود را آماده کنید تا نهایت بهره را از جلسه مشاوره ببرید.

امتیاز بدهید!