مشاوره منابع انسانی

مشاوره منابع انسانی یکی از نیازهای کلیدی سازمان‌ها در ابعاد مختلف است. مهم نیست که تیمی چهار نفره باشید و یا سازمانی چندصد نفره را اداره می‌کنید. سرمایه‌های انسانی، همان‌طور که از نام‌اش مشخص است، نیروی محرکه‌ی سازمان و منبع اصلی خلق ارزش در سازمان است. با درخواست جلسه مشاوره با متخصصان کارآزموده‌ی کارساز می‌توانید نسبت به حل مسائل سازمان خود در حوزه‌ی منابع انسانی اقدام کنید.

مشاوران منابع انسانی

حوزه های مشاوره منابع انسانی

بسته به نیازها، اولویت‌ها و مسائلی که در واحد سرمایه های انسانی خود دارید، می‌توانید حول موضوعات متنوعی مشاوره منابع انسانی داشته باشید. ده شاخه‌ی پردرخواست در مشاوره منابع انسانی در ادامه آماده است. لازم است پیش از درخواست جلسه مشاوره، نسبت به تعیین اولویت‌های خود اقدام و مسائل کلیدی خود را بر حسب اولویت مشخص کنید تا مشاوره‌ی پربارتری داشته باشید.

مدیریت منابع انسانی
استخدام منابع انسانی
توسعه منابع انسانی
تدوین شرح وظایف پرسنل
تدوین چارت سازمانی
طراحی نظام ارزیابی عملکرد
طراحی فرهنگ سازمانی
بهبود فرایندهای سازمانی
بهبود وفاداری پرسنل
عارضه یابی منابع انسانی

مشاوره شغلی منابع انسانی

برای دریافت خدمات مشاوره شغلی منابع انسانی با افراد متخصص در این حرفه می‌توانید با «تعرفه حمایتی» از طریق بخش زیر نسبت به انتخاب مشاور مورد نظر خود اقدام کرده و با ایشان گفت‌وگو داشته باشید.

در جلسه مشاوره شغلی می‌توانید بسته به سطح حرفه‌ای و کاری خود پیرامون طیف وسیعی از موضوعات با مشاور منابع انسانی گفتگو کنید. موضوعات اصلی گفتگو با مشاوره شغلی را می‌توانید در ادامه ببینید.

بازبینی و اصلاح رزومه و لینکدین
آماده‌سازی برای مصاحبه استخدامی
راهنمای انتخاب مسیر شغلی
امکان پیشنهاد فرصت کاری
توسعه شبکه ارتباطات حرفه ای

پرسش های متداول مشاوره منابع انسانی

چه زمانی به مشاوره منابع انسانی مراجعه کنیم؟

اگر در راه‌اندازی کسب‌وکار خود هستید و می‌خواهید درباره‌ی ترکیب نیروی انسانی خود تصمیم بگیرید، لازم است که با یک متخصص منابع انسانی مشورت کنید. همچنین در صورتی‌که با چالش‌هایی در مدیریت پرسنل خود روبرو شدید، مشاوره منابع انسانی می‌تواند برای‌تان سودمند باشد

هزینه مشاوره منابع انسانی چقدر است؟

هزینه مشاوره بسته به زمانی‌که مشاور صرف می‌کند، سابقه و تجارب او می‌تواند متفاوت باشد. هزینه مشاوره منابع انسانی در کارساز در بازه‌ای بین پانصد هزار تومان تا یک میلیون تومان به ازای هر جلسه است.

چه سوالاتی در جلسه مشاوره منابع انسانی طرح کنیم؟

بهتر است پیش از درخواست جلسه مشاوره، مسائل و سوالات خود را شناسایی کرده و بر اساس یک دستور کار مشخص با مشاور خود جلسه را برگزار کنید. مطلوب آن است که ابتدا چشم‌اندازی واقعی از سازمان ارائه کنید و سپس مسائل اصلی‌تان را شفاف و با اطلاعات دقیق مطرح نمائید.

۵/۵ - (۱ امتیاز)