مشاوره مدیریت

مدیریت و راهبری یک کسب‌وکار، پیچیدگی‌ها و مشکلات مختلفی دارد. به عنوان یک مدیریت توسعه کسب‌وکار، مدیر اجرایی و یا مدیرعامل، هرروز و هر لحظه باید آماده‌ی مواجهه با مشکلات و مسائل تازه‌ای باشید. در این میان، تصمیم‌گیری درست و به‌جا، یکی از الزامات حرفه‌ای شما خواهد بود که البته، همیشه هم چندان آسان نیست. بهره‌گیری از خدمات مشاوره مدیریت و توسعه کسب‌وکار به شما کمک می‌کند که از تجربه‌ی دیگران بهره برده و در مسیر بهتری سازمان یا واحد خود را راهبری کنید.

مشاوران مدیریت و کسب‌وکار

با مراجعه به پروفایل هرکدام از اشخاص فوق می‌توانید جزئیات دقیق‌تری از مهارت‌ها و سوابق حرفه‌ای‌شان به دست آورید.

حوزه های مشاوره مدیریت

مشاوره مدیریت حوزه‌ها و زیرمجموعه‌های مختلفی دارد. بسته به آن‌که سازمان شما در کدام مرحله از فرایند بلوغ سازمانی قرار دارد و شما با چه سطحی از مسائل مواجه هستید، ممکن است که با اولویت‌های مختلفی داشته باشید. در بخش زیر، انواع حوزه‌هایی که در جلسه مشاوره مدیریت می‌توانید با متخصصان کارساز مطرح کنید، آماده است.

استراتژی کسب‌وکار
مشاوره مدیریت | توسعه کسب و کار
توسعه کسب‌وکار
تدوین مدل کسب‌وکار | مشاوره مدیریت
تدوین مدل کسب‌وکار
راهبری جذب سرمایه در مشاوره مدیریت
راهبری جذب سرمایه
رهبری سازمانی

مشاوره شغلی مدیریت

همواره می‌توان به ارتقای مهارت‌های عمومی در هر حوزه‌ی کاری توجه داشت. بهره‌گیری از منتور های متخصص کارساز کمک می‌کند که در کار مدیریتی خود بتوانید اثرگذارتر ظاهر شوید. به عنوان شخص حقیقی می‌توانید با یکی از مشاوران کارساز گفت‌وگوی شخصی داشته باشید و از کمک ایشان به عنوان منتور برای توسعه‌ی مهارت‌های نرم و تخصصی خود کمک بگیرید.

در جلسه مشاوره شغلی می‌توانید بسته به سطح حرفه‌ای و کاری خود پیرامون طیف وسیعی از موضوعات با مشاور مدیریت منتخب خود گفتگو کنید. موضوعات اصلی گفتگو با مشاور شغلی را می‌توانید در ادامه ببینید.

بازبینی و اصلاح رزومه و لینکدین
بازبینی و اصلاح رزومه و لینکدین
آماده سازی برای جلسه مصاحبه استخدامی
آماده‌سازی برای مصاحبه استخدامی
راهنمای انتخاب مسیر شغلی
راهنمای انتخاب مسیر شغلی
امکان پیشنهاد فرصت کاری
امکان پیشنهاد فرصت کاری
توسعه شبکه ارتباطات حرفه ای
توسعه شبکه ارتباطات حرفه ای

پرسش های متداول مشاوره مدیریت

مشاوره مدیریت چه زمان به کار می‌آید؟

بسته به این‌که کسب‌وکارتان در چه مرحله و موقعیتی قرار دارد، ممکن است سوالات و مشکلات متفاوتی داشته باشید. مشاوره مدیریت به شما کمک می‌کند که در مواجهه با موقعیت‌های تازه و پیچیده، بهتر تصمیم بگیرید و از نگاه و تجربه‌ی یک متخصص بهره‌مند شوید.

هزینه مشاوره مدیریت چقدر است؟

بسته به این‌که بخواهید با چه متخصصی وقت مشاوره داشته باشید، هزینه مشاوره مدیریت متفاوت است. در حال حاضر هزینه مشاوره چیزی بین چهارصد هزار تا یک میلیون و پانصد هزار تومان به ازای هر جلسه است.

چه سوالاتی در جلسه مشاوره مدیریت طرح کنیم؟

بهتر است پیش از درخواست جلسه مشاوره، مسائل و سوالات خود را شناسایی کرده و بر اساس یک دستور کار مشخص با مشاور خود جلسه را برگزار کنید. مطلوب آن است که ابتدا چشم‌اندازی واقعی از سازمان ارائه کنید و سپس مسائل اصلی‌تان را شفاف و با اطلاعات دقیق مطرح نمائید.

امتیاز بدهید!