مشاوره روابط عمومی

روابط عمومی بخشی موثر، اما عموما چراغ‌خاموش در سازمان‌هاست! تیم‌های روابط عمومی مسئولیت ایجاد زبانی رسا و یکپارچه بین همه‌ی ذی‌نفعان سازمان را به عهده دارند. آن‌ها موظف‌اند افکار عمومی را مدیریت کنند و در زمان درست، نسبت به موضوعات مختلف واکنش نشان دهند. مشاوره روابط عمومی می‌تواند به سازمان شما کمک کند که برنامه‌ای درست و حرفه‌ای برای راهبری این بخش از کسب‌وکار خود داشته باشید.

مشاوران روابط عمومی

حوزه های مشاوره روابط عمومی

حوزه روابط عمومی شاخه‌های بسیاری دارد و حوزه‌های گوناگونی را در بر می‌گیرد. بسته به این‌که در ساختار منابع انسانی سازمان شما، تیم روابط عمومی چه جایگاهی دارد و یا چه تعریف و خوانشی از آن دارید، ممکن است نیازهای مختلفی در جلسه مشاوره روابط عمومی را مطرح کنید. حوزه‌های کلی این عرصه را می‌توان در قالب‌های زیر تعریف کرد.

استراتژی روابط عمومی | مشاوره روابط عمومی
استراتژی روابط عمومی
مدیریت بحران
مدیریت بحران
روابط عمومی بین‌المللی
روابط عمومی بین‌المللی
مدیریت ارتباط با رسانه | مشاوره روابط عمومی
مدیریت ارتباط با رسانه
مدیریت ذی ‌نفعان
مدیریت ذی ‌نفعان
پایش افکار عمومی
برگزاری نشست خبری | مشاوره روابط عمومی
برگزاری نشست خبری
مدیریت رویدادهای سازمانی
مدیریت رویدادهای سازمانی
مدیریت ارتباط با رسانه
تهیه بیانیه مطبوعاتی

مشاوره شغلی روابط عمومی

حوزه روابط عمومی یکی از شاخه‌های پرتقاضا در بازار کار ایران است. با مشاوره شغلی روابط عمومی می‌توانید مسیر ورود به این عرصه را سریع‌تر طی کنید.

در جلسه مشاوره شغلی روابط عمومی می‌توانید بسته به سطح حرفه‌ای و کاری خود پیرامون طیف وسیعی از موضوعات با مشاور گفتگو کنید. موضوعات اصلی گفتگو با مشاوره شغلی را می‌توانید در ادامه ببینید.

بازبینی و اصلاح رزومه و لینکدین
بازبینی و اصلاح رزومه و لینکدین
آماده‌سازی برای مصاحبه استخدامی
آماده‌سازی برای مصاحبه استخدامی
راهنمای انتخاب مسیر شغلی
راهنمای انتخاب مسیر شغلی
امکان پیشنهاد فرصت کاری
امکان پیشنهاد فرصت کاری
توسعه شبکه ارتباطات حرفه ای
توسعه شبکه ارتباطات حرفه ای

برای آشنایی بیشتر با خدمات مشاوره شغلی کلیک کنید

پرسش های متداول مشاوره روابط عمومی

چه زمانی به مشاوره روابط عمومی نیاز داریم؟

روابط عمومی زیرشاخه‌های بسیاری دارد. ممکن است درگیر یک بحران شده باشید و به مشاوره در حوزه مدیریت بحران نیاز فوری پیدا کرده باشید. یا اینکه بخواهید برای سازمان خود استراتژی روابط عمومی تعریف کنید. بسته به موقعیت می‌توانید استفاده‌های متفاوتی از مشاوره روابط عمومی داشته باشید.

هزینه مشاوره بازاریابی محتوایی چقدر است؟

هزینه مشاوره روابط عمومی بسته به تجربه و تخصص هر فرد متفاوت است. به طور میانگین هزینه هر جلسه مشاوره محتوا در کارساز عددی بین ۴۰۰ تا ۸۰۰ هزار تومان است.

چه سوالاتی در جلسه مشاوره روابط عمومی طرح کنیم؟

به واسطه‌ی تنوع و پیچیدگی موضوع روابط عمومی، طیف سوالاتی که می‌توان در جلسه مشاوره مطرح کرد بسیار وسیع است. بهتر آن است که ابتدا اهداف و یا مسائل اصلی خود را طرح کنید و سپس در جلسه با مشاور درباره‌ی مسائل با اولویت بالای‌تان گفتگو کنید.

امتیاز بدهید!