مشاوره بازاریابی و تبلیغات

حوزه مشاوره بازاریابی و تبلیغات بسیار گسترده است و بخش‌ها و زیربخش‌های بسیاری را در دل خود جای می‌دهد. شاید تا همین چند سال پیش می‌شد حوزه‌ی بازاریابی، تبلیغات، برندینگ و فروش را یکسان دانست. اما حالا، هر کدام از این موارد خود به شاخه‌ای مجزا تقسیم شده‌اند و متخصصان خود را شامل می‌شوند.

در بخش مشاوره برندین، بازاریابی و تبلیغات کارساز، از همکاری مشاوران متخصص در حوزه‌های مختلف این حوزه کمک گرفتیم تا بتوانیم طیف مطلوبی از نیازهای مرتبط را برطرف کنیم. در ادامه، ضمن معرفی مشاوران متخصص، توضیحات بیشتری در این خصوص ارائه می‌کنیم.

مشاوران بازاریابی و تبلیغات

حوزه های مشاوره بازاریابی، تبلیغات و برندینگ

همان‌طو که پیش‌تر اشاره شد، حوزه مشاوره بازاریابی و تبلیغات، زیرمجموعه‌های مختلفی دارد. به همین سبب در حوزه‌ی بازاریابی، تبلیغات، فروش و برندینگ می‌تواند اهداف مختلفی را دنبال کرد. عمده اهدافی که در مشاوره بازاریابی و حوزه‌های مربوط به آن می‌توان در نظر گرفت را در این بخش آورده‌ایم:

مدیریت بازاریابی | مشاوره بازاریابی
مدیریت بازاریابی
مشاوره دیجیتال مارکتینگ
مشاوره دیجیتال مارکتینگ
مشاوره برندینگ
مشاوره برندینگ
بازاریابی محتوایی
بازاریابی محتوایی
استراتژی بازاریابی
استراتژی بازاریابی
مشاوره فروش
مشاوره فروش
مشاوه سئو
مشاوه سئو
بازاریابی شبکه‌های اجتماعی
بازاریابی شبکه‌های اجتماعی
اینفلوئنسر مارکتینگ
اینفلوئنسر مارکتینگ
ایمیل مارکتینگ | مشاوره بازاریابی
ایمیل مارکتینگ

مشاوره شغلی بازاریابی و تبلیغات

برای دریافت خدمات مشاوره شغلی بازاریابی با افراد متخصص در این حرفه می‌توانید با «تعرفه حمایتی» از طریق بخش زیر نسبت به انتخاب مشاور مورد نظر خود اقدام کرده و با ایشان گفت‌وگو داشته باشید.

در جلسه مشاوره شغلی بازاریابی می‌توانید بسته به سطح حرفه‌ای و کاری خود پیرامون طیف وسیعی از موضوعات با مشاور منابع انسانی گفتگو کنید. موضوعات اصلی گفتگو با مشاوره شغلی را می‌توانید در ادامه ببینید.

بازبینی و اصلاح رزومه و لینکدین
آماده‌سازی برای مصاحبه استخدامی
راهنمای انتخاب مسیر شغلی
راهنمای انتخاب مسیر شغلی
امکان پیشنهاد فرصت کاری | مشاوره بازاریابی
امکان پیشنهاد فرصت کاری
توسعه شبکه ارتباطات حرفه ای

پرسش های متداول مشاوره بازاریابی

چه زمانی به مشاوره بازاریابی نیاز داریم؟

معمولا کسب‌وکارها در مراحل مختلف رشد خود به برنامه‌ریزی و مشاوره بازاریابی و برندینگ نیازمند است. بسته به این‌که در استراتژی کسب‌وکارتان بازاریابی و تبلیغات چه اولویتی دارد، می‌تواند در زمان ایجاد کسب‌وکار و یا مقطعی که نیاز به رشد سریع دارد از کمک مشاور بهره بگیرید.

هزینه مشاوره بازاریابی چقدر است؟

هزینه مشاوره بسته به زمانی‌که مشاور صرف می‌کند، سابقه و تجارب او می‌تواند متفاوت باشد. هزینه مشاوره بازاریابی در کارساز در بازه‌ای بین پانصد هزار تومان تا یک میلیون تومان به ازای هر جلسه است.

چه سوالاتی در جلسه مشاوره بازاریابی طرح کنیم؟

بهتر است پیش از درخواست جلسه مشاوره، مسائل و سوالات خود را شناسایی کرده و بر اساس یک دستور کار مشخص با مشاور خود جلسه را برگزار کنید. مطلوب آن است که ابتدا چشم‌اندازی واقعی از سازمان ارائه کنید و سپس مسائل اصلی‌تان را شفاف و با اطلاعات دقیق مطرح نمائید.

امتیاز بدهید!