سهیل نیکزاد

(دیدگاه کاربر 3)
سهیل نیکزاد

سهیل نیکزاد بیش از ده سال است که در بازار ارزهای دیجیتال فعالیت می‌کند. او در رزومه کاری خود سابقه‌ی همکاری با بانک مرکزی، شرکت فناپ، شرکت توسن و بسیاری از کسب‌وکارهای فناوری و صنعت مالی کشور را دا راست. سهیل نیکزاد همینک به عنوان مدیرعامل شرکت اوپکس مشغول به‌کار است. برای آشنایی بیشتر با او می‌توانید گفتگوی پادکست کارگاه را بشنوید.

سطح حرفه‌ای

مدیر ارشد (+۱۰ سال سابقه کار)

تخصص

توسعه کسب و کار

مشاوره شغلی

آمادگی مصاحبه استخدامی, استعدادیابی شغلی, امکان پیشنهاد فرصت شغلی, انتخاب مسیر شغلی, بازبینی و اصلاح رزومه, تغییر مسیر شغلی, توسعه شبکه حرفه‌ای, توسعه مهارت های حرفه‌ای

مهارت

استراتژی بازاریابی, استراتژی کسب‌وکار, تدوین مدل کسب‌وکار, توسعه کسب‌وکار

رزومه

Opex

همبنیان‌گذار و مدیرعامل

اُپکس یک پلتفرم B2B در حوزه بلاکچنین و ارزهای دیجیتال است که کمک می‌کند بتوانید صرافی دیجیتال خود را راه‌اندازی کنید. سهیل نیکزاد همینک مدیرعامل این کسب‌وکار است.
زارلا

Solutions Architect

زارلا یکی از استارتاپ‌های به‌نام حوزه‌ی بلاکچین در ایران است. سهیل نیکزاد همینک به عنوان Solutions Architect با این مجموعه همکاری دارد.
بنیاد ققنوس

مشاور مدیرعامل

بنیاد ققنوس یکی از نخستین رمزارزهای ایرانی را ایجاد و به بازار عرضه کرد. سهیل جزء موسسان این کوین بوده و همینک در سمت مشاور مدیرعامل با این مجموعه همکاری می‌کند.
فناپ

مشاور مدیرعامل

فناپ یکی از بزرگترین هلدینگ‌های فناوری در ایران است. سهیل نیکزار قریب به ۸ سال در حوزه‌های رمزارز و بلاکچین به عنوان مشاور مدیرعامل با این سازمان همکاری داشته است.

3 دیدگاه برای سهیل نیکزاد

  1. میترا

    سهیل نیکزاد از کاربلدترین آدمهاییه که در زمینه بیتکوین و کلا ارزهای دیجیتال میشناسم

  2. فرشاد

    کاردرست ترین

  3. سینا

    خیلی خیلی سال پیش توی ایونتی در دانشگاه شریف من برای اولین بار کلمه بیت کوین رو از زبون آقای نیکزاد شنیدم. اون زمان فکر کنم ۷-۸ هزار دلار بود هنوز!

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *