رضا کرامتی

(1 بررسی مشتری)

درباره رضا کرامتی

رضا کرامتی معاون مهندسی

رضا کرامتی از ۱۸ سالگی به کار حرفه‌ای برنامه‌نویسی مشغول بوده است. در دانشگاه تهران و دانشگاه شریف تحصیلات آکادمیک را پشت سر گذاشته و در فرایند شکل‌گیری و رشد دو استارتاپ موفق نیز حضور داشته است.

رضا کرامتی پیش‌تر در سمت مدیر فنی مستربلیط مشغول به‌کار بوده و پس از آن به عنوان معاون مهندسی همکاری‌اش را با آیتول آغاز می‌کند. برای آشنایی بیشتر با رضا کرامتی گفت‌وگوی او با پادکست کارگاه را بشنوید و یا مشاهده کنید.


سطح حرفه‌ای

مدیر ارشد (+۱۰ سال سابقه کار)

تخصص

برنامه نویسی

مشاوره شغلی

آمادگی مصاحبه استخدامی, استعدادیابی شغلی, امکان پیشنهاد فرصت شغلی, انتخاب مسیر شغلی, بازبینی و اصلاح رزومه, تغییر مسیر شغلی, توسعه شبکه حرفه‌ای, توسعه مهارت های حرفه‌ای

مهارت

javascript, mongodb, php, بهبود ارتباطات تیم‌های درون شرکت, بهبود پرفورمنس, توسعه بک اند, طراحی پایگاه داده

رزومه

آیتول

معاون مهندسی

رضا کرامتی همینک با سمت معاون مهندسی (VP of Engineering) در شرکت آیتول حضور دارد.
مستربلیط

مدیر فنی (CTO)

بخش عمده‌ی مسیر شغلی رضا کرامتی در کسب‌وکار مستربلیط و به عنوان مدیر فنی سپری شده او. او قریب به ۵ سال با این برند همکاری داشته است.
عتیق‌گشت

Fullstack Developer

هلدینگ عتیق‌گشت در حوزه‌ی گردشگری فعال است و کسب‌وکارهای مختلفی را راهبری می‌کند. رضا در این مجموعه به عنوان برنامه‌نویس فول استک حضور داشته است.
ایرپلین تیکت

توسعه دهنده نرم‌افزار

سامانه‌ی ایرپلین تیکت جزء اولین سایت‌های خرید بلیت هواپیما در ایران است. رضا کرامتی مسیر حرفه‌ای خود را از این شرکت و به عنوان توسعه دهنده نرم‌افزار آغاز می‌کند.

1 دیدگاه برای رضا کرامتی

  1. moeen

    رضا کرامتی رو از نزدیک میشناسم. به جرات میتونم میکنم تنها مدیر فنی ای هست که رشد نیروهای زیردستش براش مهمه و هرکاری لازم باشه براشون میکنه. آدمی مثل رضا که بی محابا دانش و تجربشو در اختیار بقیه ثقرار بده واقعا کمه

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *