پرگل پارساپور

(3 بررسی مشتری)

درباره پرگل پارساپور

مدیر منابع انسانی - پرگل پارساپور

پرگل پارساپور کار در حوزه‌ی منابع انسانی را به صورت تجربی و از شرکت اسنپ آغاز می‌کند. پس از آن مسیر شغلی خود را به عنوان مدیر منابع انسانی در شرکت شب و سپس در مقام مشاور منابع انسانی در موبایلت ادامه می‌دهد. او همینک مدیر منابع انسانی شرکت Xino Digital است.

او میهمان نخستین قسمت پادکست کارگاه بود. در آن گفتگو پیرامون نقش منابع انسانی، وظایف کلیدی تیم منابع انسانی و مسیر شغلی یک متخصص منابع انسانی گفتگو کردیم. برای آشنایی بیشتر با او می‌توانید این گفتگو را بشنوید.

سطح حرفه‌ای

مدیر (+۵ سال سابقه کار)

تخصص

منابع انسانی

مشاوره شغلی

آمادگی مصاحبه استخدامی, استعدادیابی شغلی, امکان پیشنهاد فرصت شغلی, انتخاب مسیر شغلی, بازبینی و اصلاح رزومه, تغییر مسیر شغلی, توسعه شبکه حرفه‌ای, توسعه مهارت های حرفه‌ای

مهارت

بهبود فرایندهای سازمانی, بهبود وفاداری پرسنل, تدوین چارت سازمانی, تدوین شرح وظایف پرسنل, جذب و استخدام, طراحی فرهنگ سازمانی, طراحی نظام ارزیابی عملکرد, عارضه یابی منابع انسانی

رزومه کاری

Xino Digital

مدیر منابع انسانی

زینو دیجیتال یک شرکت فعال در حوزه‌ی تکنولوژی بازاریابی است که محصولاتش در سطح بین‌الملل مورد استفاده قرار می‌گیرد. طی قریب به یک‌سال گذشته، پرگل پارساپور به عنوان مدیر منابع انسانی با این مجموعه همکاری داشته است.

شرکت سامان سلوشنز
راهکارهای هوشمند بانک سامان

مدیر منابع انسانی

پرگل پارساپور همکاری خود را در سال ۱۳۹۸ با همکاری موبایلت (یکی از شرکت‌های زیرمجموعه‌ی راهکارهای هوشمند بانک سامان) به عنوان مشاور منابع انسانی آغاز می‌کند. سپس در همان مجموعه به عنوان مدیر منابع انسانی همکاری‌اش را ادامه می‌دهد.

استارتاپ شب
شب

مدیر منابع انسانی

شب استارتاپی در حوزه‌ی رزرو اقامتگاه‌های گردشگری است. خانم پارساپور به مدت یک سال مدیریت منابع انسانی این مجموعه را به عهده داشته است.

اسنپ
اسنپ

کارشناس منابع انسانی

پرگل پارساپور در سال ۱۳۹۸ به عنوان کارشناس منابع انسانی وارد شرکت اسنپ می‌شود و طی ۳ سال در مسیر شغلی خود به عنوان مدیر منابع انسانی پیش‌روی می کند.

3 دیدگاه برای پرگل پارساپور

  1. میعاد رضوان نیا

    من گفتگوی ایشون رو شنیدم. کاش کمی تخصصی تر صحبت میکردن

  2. محدثه میرزایی

    سلام و وقت بخیر. من میتونم برای آمادگی جلسه مصاحبه با شما گفتگو کنم؟

  3. م.ا

    من چندماهی با پرگل در استارتاپ شب همکار بودم. علاوه بر تعامل کاری، خیلی با بچه ها ارتباط خوبی هم داشت که معمولا بین تیم های منابع انسانی این ویزگی خیلی کمیابه!

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *