محمدعلی طائبی

محمدعلی طائبی

محمدعلی طائبی مسیر شغلی جذاب و متنوعی را تجربه کرده است. از حوزه‌ی فنی کار خود را آغاز می‌کند و به برنامه‌نویسی خبره بدل می‌شود. بعدتر، به سمت مدیریت محصول و بازاریابی می‌رود و روی مفاهیم رشد و خلاقیت در بازاریابی دیجیتال تمرکز می‌کند.

تجارب متنوع محمدعلی از او مشاوری چندبعدی ساخته که می‌تواند از منظرهای مختلفی به رشد استارتاپ‌ها کمک کند. در کارگاه با او به طور مفصل درباره‌ی مسیر شغلی‌اش صحبت کردم که از طریق لینک زیر می‌توانید آن‌را بشنوید و یا ببینید.


تخصص

بازاریابی و تبلیغات, توسعه کسب و کار

مهارت

marketing automation, Performance Based Marketing, Positioning, Pricing Strategy, Technical Marketing, استراتژی SEO, استراتژی بازاریابی, استراتژی محصول, بازاریابی شبکه‌های اجتماعی, تحقیقات بازاریابی, مدیریت فروش, مدیریت محصول

مشاوره شغلی

آمادگی مصاحبه استخدامی, استعدادیابی شغلی, امکان پیشنهاد فرصت شغلی, انتخاب مسیر شغلی, بازبینی و اصلاح رزومه, تغییر مسیر شغلی, توسعه شبکه حرفه‌ای, توسعه مهارت های حرفه‌ای

سطح حرفه‌ای

مدیر ارشد (+۱۰ سال سابقه کار)

رزومه

کرفس - محمدعلی طائبی
کرفس

مدیر ارشد رشد

محمدعلی همینک به عنوان مدیر ارشد رشد با مجموعه کرفس همکاری می‌کند. او به این کسب‌وکار کمک می‌کند که با توجه به منابع موجود، رشد پایدار و سریعی را تجربه کند.
ساوا
ساوا

هم‌بنیان‌گذار و مدیر بازاریابی

ساوا استارتاپی خوش‌نام در حوزه‌ی فروش محصولات بومی بود که توانست در مدت کوتاهی به موفقیت دست یابد. محمدعلی طائبی هم‌بنیان‌گذار و مدیر بازاریابی این کسب‌وکار بود.
دیجی پی
دیجی‌پی

مدیر ارشد بازاریابی

دیجی‌پی کسب‌وکاری وابسته به دیجی‌کالا است که در حوزه‌ی پرداخت خرد و خرید اقساطی فعالیت می‌کند. محمدعلی چیزی قریب به یک سال به عنوان مدیر ارشد بازاریابی (VP of Marketing) با این برند همکاری داشته است.
علی بابا
علی بابا

مدیر اجرایی مدیر محصول

محمدعلی طائبی مدتی را به عنوان مدیریت محصول در علی‌بابا مشغول به‌کار می‌شود و پس از آن، به عنوان مدیر اجرایی بخش محصول با این مجموعه همکاری می‌کند.

نقد و بررسی‌ها

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “محمدعلی طائبی”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *