مهدی زارع سریزدی

(1 بررسی مشتری)

درباره مهدی زارع سریزدی

مهدی زارع سریزدی استراتژیست محتوا

در هر شغلی از حوزه‌ی بازاریابی محتوایی که وارد شوید، بی‌شک با نوشتن سروکار خواهید داشت. به تفریب، همه‌ی متخصصان حوزه رسانه، روابط عمومی و بازاریابی محتوایی، بخشی از مسیر شغلی شان قلم زده‌اند و به‌کار تولید محتوا مشغول بوده‌اند. مهدی زارع سریزدی نیز از این قاعده مستثنی نبوده.

او در رزومه‌ی کاری خود با شرکت‌های متنوعی همکاری کرده و در پویشن‌های کاری مختلف در واحد محتوا همکار بوده است. او میهمان دومین قسمت از پادکست کارگاه بود و درباره‌ی نقش استراتژیست محتوا، ساختار تیم‌های محتوا و همچنین نحوه‌ی ورود به این مسیر شغلی توضیحات جذاب و مفیدی را ارائه کرد. برای آشنایی بیشتر با او بد نیست ابتدا آن گفتگو را بشنوید.


سطح حرفه‌ای

مدیر ارشد (+۱۰ سال سابقه کار)

تخصص

بازاریابی محتوایی

مشاوره شغلی

آمادگی مصاحبه استخدامی, استعدادیابی شغلی, امکان پیشنهاد فرصت شغلی, انتخاب مسیر شغلی, بازبینی و اصلاح رزومه, تغییر مسیر شغلی, توسعه شبکه حرفه‌ای, توسعه مهارت های حرفه‌ای

مهارت

استراتژی محتوا, بازاریابی شبکه‌های اجتماعی, ترویج محتوا (پروموشن), تولید محتوا, سئو (SEO) محتوا

رزومه

پارس پک | مهدی زارع سریزدی
پارس پک

مدیر بازاریابی محتوایی

پارس پک یکی از قدیمی‌ترین شرکت‌های فعال در حوزه‌ی ارائه‌ی خدمات زیرساخت و میزبانی وب است. او اخیرا به عنوان مدیر بازاریابی محتوایی به این مجموعه پیوسته و راهبری تیم محتوا را به عهده دارد.
دیوار
دیوار

استراتژیست محتوا در ورتیکال املاک

اگر برای‌تان سوال است که ورتیکال املاک در دیوار به چه معناست، بد نیست گفتگوی کارگاه با ایشان را بشنوید. مهدی زارع یک‌سال و نیم به عنوان استراتژیست محتوا در این بخش از کسب‌وکار دیوار فعال بود.
زومیت
زومیت

سردبیر بخش استارتاپ و بازاریابی

مهدی زارع سریزدی بیش از چهار از عمر کاری خود را در رسانه‌ی زومیت سپری کرد. او در ابتدا به عنوان نویسنده و سپس در قامت سردبیر بخش استارتاپ و بازاریابی این سایت خبری فعال بود.
دکتردکتر
دکتر دکتر

سردبیر ارشد

دکتر دکتر کسب‌وکاری در حوزه‌ی سلامت است. مهدی زارع هفت ماه به عنوان سردبیر محتوا با این کسب‌وکار همکاری داشته است.

1 دیدگاه برای مهدی زارع سریزدی

  1. مبینا

    من توی وبینار آقای سریزدی شرکت کردم و واقعا خیلی صادقانه آموخته های خودشون رو به اشتراک گذاشتند.

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *