امیر شبانی

(1 بررسی مشتری)

درباره امیر شبانی

امیر شبانی مدیر هنری دیجی‌کالا

امیر شبانی مسیر کاری و حرفه‌ای خود را از طراحی گرافیک آغاز کرده و پس از چندی به حوزه‌های مختلف بازاریابی و خصوصا بازاریابی دیجیتال سرک می‌کشد. با کسب‌وکارها و سازمان‌های مختلفی همکاری می‌کند و عناوین مختلف شغلی نظیر گرافیست، مدیر طراحی، مدیر بازاریابی و مدیر هنری را تجربه می‌کند. در زمان انجام گفت‌وگو با او، مدیریت هنری کسب‌وکار دیوار را به عهده داشت. او همینک به عنوان مدیر هنری در شرکت دیجی‌کالا مشغول به‌کار است.

در گفت‌وگوی او با کارگاه درباره‌ی مسیر شغلی‌اش، وظایف یک مدیر هنری و توانایی‌های لازم برای این حرفه گفت‌وگو کردیم که از طریق لینک زیر می‌توانید آن‌را بشنوید.

سطح حرفه‌ای

مدیر ارشد (+۱۰ سال سابقه کار)

تخصص

بازاریابی و تبلیغات

مشاوره شغلی

آمادگی مصاحبه استخدامی, استعدادیابی شغلی, امکان پیشنهاد فرصت شغلی, انتخاب مسیر شغلی, بازبینی و اصلاح رزومه, تغییر مسیر شغلی, توسعه شبکه حرفه‌ای, توسعه مهارت های حرفه‌ای

مهارت

استراتژی برند, استراتژی طراحی, استراتژی محتوا, بازاریابی شبکه‌های اجتماعی, برندینگ, مدیریت هنری, هویت کلامی

رزومه

دیجی‌کالا
دیجی‌کالا

مدیر هنری

امیر شبانی در یک سال گذشته به عنوان مدیر هنری و راهبر استدیوی طراحی با شرکت دیجی‌کالا همکاری خود را ادامه داده است.
دیوار
شب

مدیر هنری

پیش از پیوستن به دیجی‌کالا، یک سال در شرکت دیوار به عنوان مدیر هنری مشغول بود و در این مدت ساختار دیزاین و طراحی این مجموعه را بازتعریف کرد.
راتین / امیر شبانی
راتین

مدیر هنری خلاق

راتین یک آژانس تبلیغات دیجیتال است که بر ارائه‌ی خدمات تبلیغاتی بین‌المللی نظیر گوگل ادز تمرکز دارد. امیر شبانی به مدت ۵ ماه با این مجموعه همکاری داشته است.
بیپ تونز
بیپ تونز

مدیر بازاریابی

بیپ‌تونز اولین فروشگاه قانونی موسیقی در ایران است. امیر بیش از دو سال در این مجموعه حضور داشته و علاوه بر راهبری بخش دیزاین و گرافیک، مدیریت بازاریابی بیپ تونز را نیز به عهده داشته است.

1 دیدگاه برای امیر شبانی

  1. میعاد یوسف زاده

    آقای شبانی واقعا یه طراح و هنرمند به معنای واقع کلمه هستن

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *