علی رضاجو

(دیدگاه 2 کاربر)

علی رضاجو مسیر شغلی اش را به عنوان طراح محصول از ایران و در همکاری با کسب‌وکارهای مختلفی همچون جی‌اس‌ام، پیک برتر، دانرو و روزنامه‌ی فرصت امروز آغاز می‌کند. طی شش سال گذشته و پس از مهاجرت به آمریکای شمالی، در همین حرفه می‌ماند و به با کسب‌وکارهای مختلفی -عمدتا در حوزه‌ی مالی و فینک- همکاری می‌کند. او همینک با عنوان شغلی VP of Product design در بانک Truist مشغول به‌کار است. او پیش‌تر میهمان پادکست کارگاه بود و درباره‌ی مسیر حرفه‌ای اش و همچنین نقش تمرکز بر صنعت در طراحی محصول صحبت کرد. علاوه بر آن، به مفهوم دیزاین سیستم نیز پرداخته شد که می‌تواند برای طراحان محصول جذاب و آموزنده باشد.

برای آشنایی بیشتر با مسیر شغلی و حرفه‌ای علی رضاجو می‌توانید گفتگوی‌اش را با پادکست کارگاه بشنوید

تخصص

طراحی محصول

سطح حرفه‌ای

مدیر ارشد (+۱۰ سال سابقه کار)

مشاوره شغلی

آمادگی مصاحبه استخدامی, استعدادیابی شغلی, امکان پیشنهاد فرصت شغلی, انتخاب مسیر شغلی, بازبینی و اصلاح رزومه, تغییر مسیر شغلی, توسعه شبکه حرفه‌ای, توسعه مهارت های حرفه‌ای

مهارت

بهبود ارتباطات تیم‌های درون شرکت, بهبود پرفورمنس, طراحی تجربه کاربری, طراحی تعامل (اینترکشن دیزاین), طراحی رابط کاربری, طراحی کاربرمحور (UCD), طراحی محصول, کاربردپذیری, مدیریت محصول

رزومه

 
بانک Truist
Truist

VP of Product design


Senior product designer

علی همینک به عنوان معاون طراحی محول در بانک Truist مشغول است و عمده‌ی مسئولیت‌اش، نظارت و راهبری طراحان محصول سرویس‌های مختلف است.

طراحی محصول Wells Fargo
Wells Fargo

UX Designer – Information System Designer

Wells Fargo یک شرکت چندملیتی در حوزه‌ی بانکداری است که مقر آن در سانفرانسیکو واقع شده است. علی بیشتر از یک ساعت به عنوان طراح تجربه کاربری و طراح سیستم‌های اطلاعاتی با این سازمان همکار بوده است.

Synechron

Senior UI/UX Designer

علی به عنوان طراح ارشد رابط کاربری و تجربه کاربری با استارتاپ Synechron در آمکریا همکاری داشته است.

GSM

UI/UX Designer

علی رضاجو پیش از مهاجرت از ایران در کسب‌وکارها و استارتاپ‌های داخلی بسیاری حضور داشته. او با شرکت جی‌اس‌ام نیز به عنوان طراح رابط و تجربه کاربری همکاری کرده است.

2 دیدگاه برای علی رضاجو

  1. فواد

    من پادکست آقای رضاجو را شنیدم و خیلی جذاب بود. تا حالا اینقدر دقیق در مورد دیزاین سیستم کسی توضیح نداده بود.

  2. مرتضی

    چطور میتونم با ایشون مستقیما صحبت کنم؟

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *