مهشید خسروی

(2 بررسی مشتری)

درباره مهشید خسروی

مهشید خسروی بیشتر از ۱۰ سال در حوزه‌ی سرمایه‌گذاری استارتاپی در ایران فعال بوده و تجربه‌ی کار با استارتاپ‌های مختلفی را داشته است. او همینک با استفاده از استارتاپ ویزا به کشور کانادا مهاجرت کرده و علاوه بر کار بر استارتاپ خود، به کسب‌وکارهای نوپای دیگر نیز کمک می‌کند که از این طریق استارتاپ خود را در مدیوم بین‌المللی توسعه دهند.

پیش‌تر با او درباره‌ی مسیر شغلی اش و همچنین، مزیت‌ها و معایت استارتاپ ویزای کانادا گفت‌وگو کردیم که می‌توانید آن گفتگو را در سایت کارگاه بشنوید.

تخصص

بازاریابی و تبلیغات, توسعه کسب و کار

مهارت

استراتژی کسب‌وکار, برنامه ریزی استراتژیک, توسعه کسب‌وکار, مذاکره حرفه ای

سطح حرفه‌ای

مدیر ارشد (+۱۰ سال سابقه کار)

رزومه

ISM Arts & Culture

Entrepreneur In Residence

ISM Arts & CultureISM یک شتابدهنده‌ی استارتاپی در کشور کانادا است. مهشید خسروی به استارتاپ‌های مختلف کمک می‌کند که خود را برای جلسه‌ی Pitch آماده کنند.

MIZANTE

هم‌بنیان‌گذار/ مدیر توسعه کسب‌وکار

مهشید خسروی همینک به عنوان هم‌بنیان‌گذار و مدیر توسعه کسب‌وکار روی کسب‌وکار Mizante در کشور کانادا مشغول به‌کار است.

رهنما ونچرز

مدیر توسعه کسب‌وکار (واحد سرمایه‌گذاری)

مهشید خسروی بیش از چهار سال به عنوان مدیر توسعه کسب‌وکار در واحد سرمایه‌گذاری شرکت رهنما ونچرز مشغول بوده و در آن مدت در فرایند سرمایه‌گذاری روی بیش از سی استارتاپ نقش داشته است.

رهنما

مدیر توسعه کسب‌وکار

شرکت رهنما یکی از بازیگران اصلی اکوسیستم استارتاپی ایران است. مهشید خسروی چیزی قریب به هفت سال مسئول توسعه کسب‌وکار این مجموعه بوده است.

راهنمای استارتاپ ویزا

ویزای استارتاپ یا همان استارتاپ ویزا (Startup Visa) به شرایطی از مهارجت اطلاق می‌شود که کشورهای مختلف برای جذب کارآفرینان به کشور خود تعریف می‌کنند. قوانین، شرایط، الزامات و فرایند دریافت استارتاپ ویزا در هر کشور با دیگری متفاوت است.

2 دیدگاه برای مهشید خسروی

  1. علیرضا

    من گفتگوی مهشید خانم را شنیدم و واقعا استفاده کردم. امیدوارم بتونم به زودی از کمک و راهنمایی ایشون استفاده کنم.

  2. میثم

    استارتاپ ویزای کانادا بر خلاف خیلی از کشورهای دیگه دنگ و فنگ و البته هزینه زیادی داره. تازه وقتی هم وارد اون کشور شدید راه انداختن بیزینس خیلی دشواره. خلاصه خوبه که آدم قبل از هر اقدامی کاملا حواسشو جمع کنه و بیگدار به آب نزنه.

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *